Güncel

KİMYECİ’YE AK PARTİ GENEL MERKEZİNDEN ZİYARET

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Teşkilat Başkan Yardımcıları ve MKYK Üyeleri İffet Polat ve Emel Anlar’ı makamında ağırladı.
Ziyarette Başkan Kimyeci’ye AK Parti Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Sabahat Özgürsoy Çelik, AK Parti Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Durdunaz Horoz, Başkan Kimyeci’nin eşi Nursel Kimyeci, Ak Parti Kadın Kolları üyesi Sabriye Güçlü, Başkan Yardımcısı Elçin Eryetli ve daire müdürleri eşlik etti.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, ziyarette teknik ve sosyal belediyecilik alanında Antakya Belediyesi’nce yapılan hizmetler ve faaliyetlerle ilgili brifing sundu.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Teşkilat Başkan Yardımcısı ve MKYK Üyesi İffet Polat konuşmasında şu sözlere yer verdi: “Sayın Cumhurbaşkanımızın siyasete kazandırdığı iki önemli şey var. Biri insan odaklı belediyecilik, diğeri de kadın kolları, kadınları siyasete kazandırmak. Görüyorum ki Antakya, AK Parti’nin o seçkin belediyeciliğiyle tanışmış, birçok hizmeti Antakyalı vatandaşlarımıza ulaştırmışsınız. Çünkü belediyecilik sadece yol yapmaktan, altyapı çalışmalarından ibaret değil. İnsana hizmet götüren, insanın ihtiyaçlarına odaklanan hatta toplumun farklı kesimlerinin ihtiyaçlarını önceleyen, engelli vatandaşlarımız olsun, etnik yapı farklılıkları olsun, yaşlılarımız olsun çok farklı kesimden insanların spesifik ihtiyaçlarına çözüm bulma adına bizi diğer belediyelerden ayıran en önemli şey bizim insan odaklı belediyeciliğimiz. Tabii ki kadınlar geçmişte siyasette çok düşük oranda bulunurken, Sayın Cumhurbaşkanımız siyasette ve toplumun her kesiminde kadınlara yol veren bir takım çalışmalar yaptı. En önemlisi de siyasette kendisinin yanında yürüyen kadın kollarını kurdu. Biz de bugün Kadın Kolları Genel Merkez temsilcileri olarak geldik. Sahada vatandaşa çok şey anlatıyoruz ama Antakya’ya özel diyeceğiz ki Antakya Belediyesi sizler için çok güzel hizmetler veriyor. Başarılarınızın devamını diliyoruz, bizim de göğsümüzü kabartan çalışmalar bunlar. Siz de başta olmak üzere bu işe emek veren tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. İnşallah Hatay’ın tamamını da AK Parti Belediyeciliğiyle tanıştırmak bizlerin amacı. Burada siz çok güzel bir örneksiniz. İnşallah daha güzel çalışmalar yapması Rabbim nasip etsin.”

Başkan Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci, ziyaretin sonunda AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Teşkilat Başkan Yardımcıları ve MKYK Üyeleri Emel Anlar ve İffet Polat'a Çağlar İçinde Antakya kitabı ve içinde Antakya’nın yöresel ürünlerinin yer aldığı hediye takdim etti.

 

Daha sonra Antakya Belediye TV canlı yayınına katılan AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Teşkilat Başkan Yardımcısı MKYK Üyesi İffet Polat, Zeytindalı Harekatı’na ilişkin açıklamalarda bulundu. Polat, “Bütün dünya şu anda Türkiye’yi takip ediyor, çünkü biz bu mücadeleyi ne kadar onurlu yapabileceğimizi, ne kadar büyük bir ciddiyet ve ahlakla yürütebileceğini gösteriyoruz. Afrin’de hiçbir sivilin burnunun kanamasına müsaade etmedik, çünkü bizim insan anlayışımız onlardan çok farklı. Biz adalet ve barış tesis etmek için oraya gidiyoruz. Bizim 3.5- 4 milyon Suriyeli mültecimiz var onları güvenle evlerine göndermek için çok büyük mücadele veriyor. Allah onların yardımcısı olsun. Biz Suriye’nin huzura, barışa kavuşması için büyük bir mücadele verdiğimizi kanıtlamış durumdayız. Bütün dünya, uluslararası kurumlar, kuruluşlar, biliyor. Afrin operasyonunun barış operasyonu olduğunu ve insanları özgürleştirerek kendi evlerine döndürme üzerine yapılan bir harekat olduğunu anlamış olduklarını düşünüyorum. Allah Mehmetçiğimizin ayağına taş değdirmesin. Burada Hataylılar Mehmetçiğimize çok büyük destek veriyorlar, o yüzden Hatay’a, Kilis’e ne kadar teşekkür etsek azdır.” dedi.
Bu haber 02.03.2018 10:28:32 tarihinde eklenmiştir. Toplam okunma sayısı :


Haber Kaynağı : HatayCesur


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.

Okuyucu Yorumları

Haber Gezintisi

 • AK Partililerden Antakya Kaymakamlığına ziyaret

 • YÜKSELİŞ KOLEJİ’NDEN BAŞKAN CULHA’YA ZİYARET

 • “Küllerin Arasından” 21 Aralık'ta sahnelenecek

 • HBB ZABITA EKİPLERİ DİLENCİLERE GÖZ AÇTIRMIYOR

 • Aykut Özbuğday öğrencilerle tecrübelerini paylaştı

 • Eğitim Sistemi Masaya Yatırıldı

 • HATAY KART BİR AN ÖNCE ALINMALI

 • HAMOK’TAN Vali Rahmi Doğan’a nezaket ziyaret

 • AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN BAŞKAN KİMYECİ’YE ZİYARET

 • ‘KURNAZ REKLAMCI’YA YOĞUN İLGİ

 • DEFNE BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ

 • DEFNE’DEKİ İÇME SUYU ARIZASINA HIZLI MÜDAHALE

 • Ülke tarımı, ithalata yenik düşmüştür

 • TIKANAN YAĞMUR SUYU HATLARI TEMİZLENİYOR

 • HIZLI MÜDAHALE SU KAYBINI ÖNLÜYOR

 • BAYAN VOLEYBOL TAKIMI, KİLİS BELEDİYE SPOR’U 3-2 MAĞLUP ETTİ

 • İKEM’den bir haftada ikinci kupa

 • Gençlerbirliği mesaisi sürüyor

Benzer Haberler